شب
روز
Ellen Burstyn

Ellen Burstyn

برستین که با نام ادنا ره گیلولی در دترویت، میشیگان متولد شد، فرزند «کورین ماری» و «جان آستین گیلولی»، یک پیمان‌کار ساختمان، بود. او اصل و نصب خود را «ایرلندی، فرانسوی» وصف کرده‌است. او به عنوان یک کاتولیک پرورش یافت ولی به تصوف تغییر دین داد، که روند این تغییر را در اتوبیوگرافی خود با جزئیات شرح می‌دهد.شروع کابورستین دیترویت میشیگان شروع شد ، بورستین یک برادر بزرگتر ، جک و یک برادر کوچکتر ، استیو دارد. پدر و مادرش هنگام جوانی طلاق گرفتند و او و برادرانش با مادر و ناپدری خود زندگی کردند.
بورستین در دبیرستان فنی کاس ، یک مدرسه مقدماتی دانشگاه حضور یافت که به دانشجویان اجازه می داد یک رشته تحصیلی خاص را انتخاب کنند. بورستین در تصویرگری مد افتخار دارد. در دبیرستان ، او یک تشویق کننده ، عضو شورای دانش آموزی و رئیس هر باشگاه درام بود. وی پس از ناکامی در کلاسهایش ، در سال آخر دبیرستان خود را ترک کرد. به زودی پس از آن ، بورستین به عنوان رقصنده کار کرد ، و سپس یک مدل تا سن 23 سالگی. او بعداً به دالاس نقل مکان کرد ، جایی که به مدل سازی ادامه داد و در سایر مشاغل مد قبل از عزیمت به شهر نیویورک کار کرد. .
از سال 1955 تا 1956 ، بورستین به عنوان یک دختر رقصنده “دور از خانه ما” در نمایشگاه جکی گلیسون با نام اریکا دین ظاهر شد. سپس بورستین تصمیم گرفت که بازیگر شود و نام “الن مکرا” را به عنوان حرفه ای خود انتخاب کرد. او بعداً نام خانوادگی خود را بعد از ازدواج در سال 1964 با نیل بورستین تغییر داد

منبع : ویکی پدیا
jengir

جن گیر

8.0/10
USA - 1973
TvNostalgia
شب
روز

logo-samandehi


فیلم های سایت تی وی نوستالژیا تابع کلیه قوانین کشور میباشد